יהדות ישראלית – זו את , זה אני , זה אנחנו !
![](https://mitchabrim.org.il/wp-content/uploads/2019/06/footer-flag-3-300x81.png)
כי הקמת המדינה, לא סיימה את המלאכה, אלא יצרה סביבה וסיפקה כלים, להגשמת היעוד האמיתי :
לבנות כאן חברת מופת המושתת על ערכי תרבות יהודית-ישראלית מתחדשת ומשותפת לעידן של עצמאות מדינית.–שמרכזה אינו הפולחן הדתי, אלא הגשמת התכלית התנכ"ית חזון נביאי ישראל –חברה מתוקנת המושתתת על אדני חסד צדק ומשפט: שתכניה באים לביטוי בלקיחת אחריות, יוזמה, עבודה ויצירה,
"הגיד לך אדם מה טוב ומה ה' דורש ממך, כי אם עשות משפט, ואהבת חסד, והצנע לכת עם אלוהיך" [מיכה ו' ח.]